Telefon : 0(212) 806 98 35 / 0(506) 777 03 30
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun…

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun…

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun'da kurtuluş ve istiklal ateşiyle başlattığı mücadele, Cumhuriyetin ilanı ile nihai hedefine ulaşmıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümsüz ve nadide eseri Nutuk’u 19 Mayıs 1919 ile başlatmış, hatta doğum gününü soranlara 19 Mayıs'ı işaret etmiştir.

HAVA-SEN olarak temel hedeflerimizden birisi de, Atatürk’ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerimiz için çağdaş ve aydınlık bir geleceğin gelişmesine katkı sunmaktır. Gençlerimizi ve genç çalışanları bu ülkenin geleceği olarak gören HAVA-SEN, ülkemizde yaşanan sorunları, bu ülkenin gençlerinin sorunu olarak görüp bunların çözümünü kendine görev saymaktadır.

HAVA-SEN ve havacılık çalışanları olarak bize emanet edilen Cumhuriyetin her daim gençlerimizin yanında onlarla birlikte sahipcisi olma karar ve azmimiz sürecektir.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş mücadelemizin her safhasında katkısı bulunan ve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor ve HAVA-SEN  olarak  tüm  milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz..


HAVA-SEN YÖNETİM KURULU
En Son Haberler